Fizjoterapia w dysfunkcjach układu ruchu

Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów z dysfunkcją układu ruchu, a więc schorzeniami związanymi z takimi dziedzinami medycyny jak ortopedia, traumatologia, reumatologia, neurologia oraz medycyna sportowa.

Z powodzeniem pracuję z pacjentami z zaburzeniami układu kostnego, stawowego, więzadłowego, mięśniowego oraz nerwowego, których przyczyną stał się uraz albo które są wynikiem długotrwałych zmian przeciążęniowych lub zwyrodnieniowych.

W razie konieczności - wystawiam zlecenia na zaopatrzenie ortopedyczne w postaci ortez, stabilizatorów, wózków inwalidzkich itp.

Umów wizytę on-line
Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę.
Opinie Klientów
cudszysłów
Anastasiia Almosova

Bardzo przyjemne wrażenie. Dostałam wiele rekomendacji. To oczywiste, że dr jest prawdziwym profesjonalistą. Polecam

cudszysłów
Jakub

Profesjonalna i odpowiedzialna pomoc. Wszystko w sposób prosty i przejrzysty zostało mi przez Doktora Wojciecha wyjaśnione z podaniem ćwiczeń, które pomogły mi poradzić sobie z bólem karku. Dziękuję

cudszysłów
Paweł

Rewelacyjny. Najlepszy spośród znanych mi fizjoterapeutów. Fachowo i szybko ulżył mi w bólu. Gorąco polecam.

cudszysłów
Mirosława

Fachowo podchodzi do pacjenta, charakteryzuje się wysokim poziomem wiedzy, którym dzieli się z pacjentem na bieżąco podczas zabiegów, w zakresie dotyczącym udzielanej pomocy. Skutecznie i trafnie diagnozuje. W konsekwencji Jego zabiegi przynoszą szybką i pożądaną ulgę.

cudszysłów
Sandra Łaniewska

Ogromna wiedza wykorzystana w praktyce, indywidualne i bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, udzieli fachowej i życzliwej pomocy. Pan doktor niejednokrotnie mi pomógł, polecam z całego serca jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty z ludzkim podejściem!