Cennik

Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę. Umow się na wizytę

Cennik

WIZYTA FIZJOTERAPEUTYCZNA obejmuje:
-wywiad chorobowy,
-diagnostykę funkcjonalną,
-badanie USG czynnościowe narządu ruchu,
-plan fizjoterapii,
-leczenie rehabilitacyjne (terapia manualna: mobilizacje i manipulacje stawów, kinezyterapia, masaż, terapia mieśniowo-powięziowa, terapia tkanek miękkich, terapia punktów spustowych, masaż głęboki, kinesiotaping, przezskórna elektroliza EPTE, elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia wysokoenergetyczna, terapia PNF, pinoterapia, sucha igłoterapia, terapia narzędziowa), 
-wypisanie zlecenia na ortezę, stabilizator, wkładki ortopedyczne i inne zaopatrzenie ortopedyczne,
-zalecenia dodatkowe wraz z instruktażem ćwiczeń.

Koszt wizyty fizjoterapeutycznej: 180zł
Pakiet 3 wizyt fizjoterapeutycznych: 480zł
Pakiet 5 wizyt fizjoterapeutycznych: 720zł
Pakiet 10 wizyt fizjoterapeutycznych: 1400zł


Ostateczne decyzja dotycząca stosowanej terapii jest podejmowana w oparciu o preferencje pacjenta oraz wskazania i przeciwwskazania do terapii.

Za wizytę można zapłacić gotówką, kartą lub BLIKiem

Umów wizytę on-line
Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę.
Opinie Klientów
cudszysłów
Dariusz

Profesjonalne podejście i wyjaśnienie każdego aspektu zabiegu. Troska o jak najlepsze rezultaty leczenia. Pomoc w dodatkowej rehabilitacji.

cudszysłów
Anna

Świetny specjalista, oby jak najwięcej takich lekarzy w naszym mieście. Ulga w bólu już przy pierwszej wizycie, udzielono mnóstwo skutecznych rad. Polecam.

cudszysłów
Paweł

Rewelacyjny. Najlepszy spośród znanych mi fizjoterapeutów. Fachowo i szybko ulżył mi w bólu. Gorąco polecam.

cudszysłów
Pacjent

Bardzo sympatyczny lekarz, skrupulatnie rozpoznaje problem chorobowy, potrafi zaszczepić optymizm, odpowiada na wszystkie pytania - nawet z zakresu problemów fizjoterapii nie związanych z przedmiotem konkretnej wizyty.

cudszysłów
Sandra Łaniewska

Ogromna wiedza wykorzystana w praktyce, indywidualne i bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, udzieli fachowej i życzliwej pomocy. Pan doktor niejednokrotnie mi pomógł, polecam z całego serca jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty z ludzkim podejściem!

cudszysłów
Monika Kaźmierska

Szczerze polecam i bardzo podziwiam za podejście, empatię, profesjonalizm. Szczegółowy wywiad, dokładne badania. I jeszcze raz dziękuję za pomoc! :)

cudszysłów
Ewa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Garczyńskiego. Przeprowadzone bardzo szczegółowe badanie, w tym USG, dało wyczerpującą diagnozę. Pan doktor w przystępny sposób opisał konsekwencje urazu barku oraz zlecił odpowiednie ćwiczenia. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze.

cudszysłów
Pacjentka

Bardzo dobre podejście do pacjenta! Profesjonalizm i zaangażowanie. Dokładnie wysłuchał co córce dolega i szczegółowo wytłumaczył na czym polega problem. Przedstawił co trzeba zrobić żeby usprawnić ruchomość barku a następnie w przyjazny sposób wdrożył leczenie.

cudszysłów
Marek Szmygin

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo wyjaśniony problem, dobry kontakt. Wizyta punktualna.