Rehabilitacja pacjetów pod kontrolą USG

RUSI - Rehabilitative Ultrasound Imaging - obrazowanie ultrasonograficzne w fizjoterapii

Po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki funkcjonalnej, która pozwoli zróżnicować uszkodzenie na poziomie przyczepów i brzuśców mięśni, stawów oraz więzadeł - wykonuję dokładną diadnostykę układu ruchu w oparciu o badanie USG, które pozwala określić, jak zachowują się badane tkanki podczas ruchu. Badany obszar ciała jest zawsze porównywany ze stroną niebadaną.

W razie nieprawidłowości w badaniu USG pacjent kierowany jest do lekarza specjalisty w celu pogłębienia diagnostyki.

Zgodnie z zaleceniami Sekcji Fizjoterapii Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego fizjoterapeuta może wykonywać badanie USG i je opisać. Wydruki z badania USG może wydawać tylko lekarz. Opis z badania USG wykonany przez fizjoterapeutę traktowany jest jako opinia.

Umów wizytę on-line
Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę.
Opinie Klientów
cudszysłów
Anastasiia Almosova

Bardzo przyjemne wrażenie. Dostałam wiele rekomendacji. To oczywiste, że dr jest prawdziwym profesjonalistą. Polecam

cudszysłów
Jakub

Profesjonalna i odpowiedzialna pomoc. Wszystko w sposób prosty i przejrzysty zostało mi przez Doktora Wojciecha wyjaśnione z podaniem ćwiczeń, które pomogły mi poradzić sobie z bólem karku. Dziękuję

cudszysłów
Paweł

Rewelacyjny. Najlepszy spośród znanych mi fizjoterapeutów. Fachowo i szybko ulżył mi w bólu. Gorąco polecam.

cudszysłów
Mirosława

Fachowo podchodzi do pacjenta, charakteryzuje się wysokim poziomem wiedzy, którym dzieli się z pacjentem na bieżąco podczas zabiegów, w zakresie dotyczącym udzielanej pomocy. Skutecznie i trafnie diagnozuje. W konsekwencji Jego zabiegi przynoszą szybką i pożądaną ulgę.

cudszysłów
Sandra Łaniewska

Ogromna wiedza wykorzystana w praktyce, indywidualne i bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, udzieli fachowej i życzliwej pomocy. Pan doktor niejednokrotnie mi pomógł, polecam z całego serca jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty z ludzkim podejściem!