Fizjoterapia w ortopedii i medycynie sportowej

Fizjoterapia w ortopedii i medycynie sportowej

Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów z dysfunkcją układu ruchu, a więc schorzeniami związanymi z takimi dziedzinami medycyny jak ortopedia, traumatologia, reumatologia oraz medycyna sportowa.

Z powodzeniem pracuję z pacjentami z zaburzeniami układu kostnego, stawowego, więzadłowego, mięśniowego oraz nerwowego, których przyczyną stał się uraz albo które są wynikiem długotrwałych zmian przeciążęniowych lub zwyrodnieniowych. Prowadzę również fizjoterapię pooperacyjną (stabilizacje kręgosłupa, endoprotezy, szycie łąkotek, ACL itp.)

W razie konieczności - wystawiam zlecenia na zaopatrzenie ortopedyczne w postaci ortez, stabilizatorów, wózków inwalidzkich itp.

Umów wizytę on-line
Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę.
Opinie Klientów
cudszysłów
Dariusz

Profesjonalne podejście i wyjaśnienie każdego aspektu zabiegu. Troska o jak najlepsze rezultaty leczenia. Pomoc w dodatkowej rehabilitacji.

cudszysłów
Anna

Świetny specjalista, oby jak najwięcej takich lekarzy w naszym mieście. Ulga w bólu już przy pierwszej wizycie, udzielono mnóstwo skutecznych rad. Polecam.

cudszysłów
Paweł

Rewelacyjny. Najlepszy spośród znanych mi fizjoterapeutów. Fachowo i szybko ulżył mi w bólu. Gorąco polecam.

cudszysłów
Pacjent

Bardzo sympatyczny lekarz, skrupulatnie rozpoznaje problem chorobowy, potrafi zaszczepić optymizm, odpowiada na wszystkie pytania - nawet z zakresu problemów fizjoterapii nie związanych z przedmiotem konkretnej wizyty.

cudszysłów
Sandra Łaniewska

Ogromna wiedza wykorzystana w praktyce, indywidualne i bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, udzieli fachowej i życzliwej pomocy. Pan doktor niejednokrotnie mi pomógł, polecam z całego serca jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty z ludzkim podejściem!

cudszysłów
Monika Kaźmierska

Szczerze polecam i bardzo podziwiam za podejście, empatię, profesjonalizm. Szczegółowy wywiad, dokładne badania. I jeszcze raz dziękuję za pomoc! :)

cudszysłów
Ewa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Garczyńskiego. Przeprowadzone bardzo szczegółowe badanie, w tym USG, dało wyczerpującą diagnozę. Pan doktor w przystępny sposób opisał konsekwencje urazu barku oraz zlecił odpowiednie ćwiczenia. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze.

cudszysłów
Pacjentka

Bardzo dobre podejście do pacjenta! Profesjonalizm i zaangażowanie. Dokładnie wysłuchał co córce dolega i szczegółowo wytłumaczył na czym polega problem. Przedstawił co trzeba zrobić żeby usprawnić ruchomość barku a następnie w przyjazny sposób wdrożył leczenie.

cudszysłów
Marek Szmygin

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo wyjaśniony problem, dobry kontakt. Wizyta punktualna.