Diagnostyka funkcjonalna

Badania diagnostyki funkcjonalnej, pozwalają precyzyjnie ocenić aktualny stan układu ruchu (kości, stawów, więzadeł, mieśni, powiezi), dzięki czemu fizjoterapeuta może przygotować program rehabilitacji dostosowany do potrzeb pacjenta lub indywidualny plan treningowy dla sportowca. Testy funkcjonalne wykonuje się na każdym etapie rehabilitacji, dlatego pozwalają monitorować jej skuteczność. 

Moim najważniejszym celem jest postawienie precyzyjnej diagnozy funkcjonalnej. Osiągam to jedynie po przeprowadzeniu dokładnego badania pacjenta, składającego się z: szczegółowego wywiadu, badania funkcjonalnego oraz klinicznego i jeżeli to konieczne - palpacji. 

Umów wizytę on-line
Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę.
Opinie Klientów
cudszysłów
Anastasiia Almosova

Bardzo przyjemne wrażenie. Dostałam wiele rekomendacji. To oczywiste, że dr jest prawdziwym profesjonalistą. Polecam

cudszysłów
Jakub

Profesjonalna i odpowiedzialna pomoc. Wszystko w sposób prosty i przejrzysty zostało mi przez Doktora Wojciecha wyjaśnione z podaniem ćwiczeń, które pomogły mi poradzić sobie z bólem karku. Dziękuję

cudszysłów
Paweł

Rewelacyjny. Najlepszy spośród znanych mi fizjoterapeutów. Fachowo i szybko ulżył mi w bólu. Gorąco polecam.

cudszysłów
Mirosława

Fachowo podchodzi do pacjenta, charakteryzuje się wysokim poziomem wiedzy, którym dzieli się z pacjentem na bieżąco podczas zabiegów, w zakresie dotyczącym udzielanej pomocy. Skutecznie i trafnie diagnozuje. W konsekwencji Jego zabiegi przynoszą szybką i pożądaną ulgę.

cudszysłów
Sandra Łaniewska

Ogromna wiedza wykorzystana w praktyce, indywidualne i bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, udzieli fachowej i życzliwej pomocy. Pan doktor niejednokrotnie mi pomógł, polecam z całego serca jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty z ludzkim podejściem!