Galeria


Umów wizytę on-line
Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę.
Opinie Klientów
cudszysłów
Dariusz

Profesjonalne podejście i wyjaśnienie każdego aspektu zabiegu. Troska o jak najlepsze rezultaty leczenia. Pomoc w dodatkowej rehabilitacji.

cudszysłów
Anna

Świetny specjalista, oby jak najwięcej takich lekarzy w naszym mieście. Ulga w bólu już przy pierwszej wizycie, udzielono mnóstwo skutecznych rad. Polecam.

cudszysłów
Paweł

Rewelacyjny. Najlepszy spośród znanych mi fizjoterapeutów. Fachowo i szybko ulżył mi w bólu. Gorąco polecam.

cudszysłów
Pacjent

Bardzo sympatyczny lekarz, skrupulatnie rozpoznaje problem chorobowy, potrafi zaszczepić optymizm, odpowiada na wszystkie pytania - nawet z zakresu problemów fizjoterapii nie związanych z przedmiotem konkretnej wizyty.

cudszysłów
Sandra Łaniewska

Ogromna wiedza wykorzystana w praktyce, indywidualne i bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, udzieli fachowej i życzliwej pomocy. Pan doktor niejednokrotnie mi pomógł, polecam z całego serca jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty z ludzkim podejściem!

cudszysłów
Monika Kaźmierska

Szczerze polecam i bardzo podziwiam za podejście, empatię, profesjonalizm. Szczegółowy wywiad, dokładne badania. I jeszcze raz dziękuję za pomoc! :)

cudszysłów
Ewa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Garczyńskiego. Przeprowadzone bardzo szczegółowe badanie, w tym USG, dało wyczerpującą diagnozę. Pan doktor w przystępny sposób opisał konsekwencje urazu barku oraz zlecił odpowiednie ćwiczenia. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze.

cudszysłów
Pacjentka

Bardzo dobre podejście do pacjenta! Profesjonalizm i zaangażowanie. Dokładnie wysłuchał co córce dolega i szczegółowo wytłumaczył na czym polega problem. Przedstawił co trzeba zrobić żeby usprawnić ruchomość barku a następnie w przyjazny sposób wdrożył leczenie.

cudszysłów
Marek Szmygin

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo wyjaśniony problem, dobry kontakt. Wizyta punktualna.