O mnie

Jestem fizjoterapeutą z 13-letnim doświadczeniem zawodowym. W pracy terapeutycznej moim nadrzędnym celem jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie Pacjenta oraz postępowanie zgodnie z zasadami fizjoterapii opartej na dowodach naukowych. Specjalizuję się w rehabilitacji dysfunkcji układu ruchu.

O mnie

 

Dr n. o zdr. Wojciech Garczyński

Doktorat z nauk o zdrowiu uzyskałem na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, ponadto jestem absolwentem: Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (mgr fizjoterapii). Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (mgr turystyki i rekreacji w specjalności turystyka uzdrowiskowa i SPA), Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (podyplomowe studia menedżerskie), Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (podyplomowe studia nauczycielskie).  Ukończyłem również 4-letnią specjalizację w dziedzinie fizjoterapii w Katerze i Klinice Ortopedii, Traumatologii i Chirurgii Ręki w Poznaniu uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie fizjoterapii nadany przez Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi. Aktualnie jestem autorem i współautorem 45 publikacji naukowych oraz uczestnikiem kilkunastu konferencji naukowych z zakresu fizjoterapii.

Umów wizytę on-line
Sprawdź dostępność terminów i zarezerwuj wizytę.
Opinie Klientów
cudszysłów
Anastasiia Almosova

Bardzo przyjemne wrażenie. Dostałam wiele rekomendacji. To oczywiste, że dr jest prawdziwym profesjonalistą. Polecam

cudszysłów
Jakub

Profesjonalna i odpowiedzialna pomoc. Wszystko w sposób prosty i przejrzysty zostało mi przez Doktora Wojciecha wyjaśnione z podaniem ćwiczeń, które pomogły mi poradzić sobie z bólem karku. Dziękuję

cudszysłów
Paweł

Rewelacyjny. Najlepszy spośród znanych mi fizjoterapeutów. Fachowo i szybko ulżył mi w bólu. Gorąco polecam.

cudszysłów
Mirosława

Fachowo podchodzi do pacjenta, charakteryzuje się wysokim poziomem wiedzy, którym dzieli się z pacjentem na bieżąco podczas zabiegów, w zakresie dotyczącym udzielanej pomocy. Skutecznie i trafnie diagnozuje. W konsekwencji Jego zabiegi przynoszą szybką i pożądaną ulgę.

cudszysłów
Sandra Łaniewska

Ogromna wiedza wykorzystana w praktyce, indywidualne i bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, udzieli fachowej i życzliwej pomocy. Pan doktor niejednokrotnie mi pomógł, polecam z całego serca jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty z ludzkim podejściem!